Fauna

ZAMANI VE SABRI OLANLAR İÇİN

Fauna, 2003'te  5 masalı küçük bir  lokanta olarak açıldı; 2014'ten beri Ataşehir'de 22 sandalyeli ve açık mutfaklı iyi şeyler yapma isteği olan bir mahalle lokantası...

Fauna'nın zamanı ve sabrı olanlar için olduğunu düşündüm ve söyledim hep. İki nedeni var: Birincisi pişirilen her şeyi ben yapma gayretindeyim, dolayısıyla üretimimiz kısıtlı;  ikincisi her şey müşterinin siparişiyle yapılıyor ya da pişiriliyor, bu da zaman alıyor.  Benim için doğrusu bu ve böyle devam ediyoruz. Bu yüzdendir sınırlamalarımız, yapamayızlarımız, kalmadılarımız, açamayızlarımız... Geçen bunca yılda müşterilerimiz bize alıştı, biz de onlara.

 

Bizim için, yemeğin yiyenlere zarar vermemesi ve besin değeri taşıması, yemeğin lezzetli ve güzel olmasından önce gelir. Fauna'da iyi malzeme kullanma isteğindeyiz. İyi malzeme bizim için öncelikle kimyasal kalıntı taşımayan ürünlerdir. Olabildiğince organik tarım ve üretim yapan üreticilerle çalışma gayretindeyiz. Zaman içerisinde organik ürün kullanım oranımız giderek arttı, bu açıdan mutluyuz. Bu malzemelerle, doğru yöntemlerle günlük pişirdiğimiz, sağlıklı ve yalın tabaklar bizim için ön planda ve yemeklerimiz lezzetli bulunursa bu bizi fazladan sevindirir.

Fauna'yı "yapma" isteğiyle açtım, bu isteğim hala devam ediyor. Geçen zaman içinde daha iyi olma gayretimizi sürdürüyoruz. Daha iyiyiz, daha da iyi olmak istiyoruz.

Ne kadar iyi olabileceğimizi müşterilerimiz belirleyecek.

 

İbrahim Tuna

 

Medyada Fauna

İLETİŞİM

ADRES

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. Ahmet Muhip Dranas Sok. NO:9/B ATAŞEHİR/İSTANBUL

info@fauna.com.tr

TEL: 0545 572 11 30

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

"FAUNA'DAN TESLİM PAKET"   servisimize başladık.

Detaylara ve listemize Instagram profilimizdeki linkten ulaşabilirsiniz.

  • Black Instagram Icon
fauna.logo.cmyk.jpg